CLARIWELL uztura bagātinātāji - atrasti dabā!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

CLARIWELL - Kvalitatīvi, dabas veltēs un zinātnē balstīti, cilvēkiem un videi draudzīgi uztura bagātinātāji!

CLARIWELL - Latvijas uzņēmums.

Rada unikālus uztura bagātinātājus, kuru sastāvā ir tikai dabīgas vielas - augi, vitamīni, minerālvielas un aminoskābes.

Produkti dabīgi iekļaujas cilvēka organismā, nenodarot tam kaitējumu.

Paredzēti dažādu traucējumu atvieglošanai, izmantojot tikai zinātniski pierādītas sastāvdaļas.

 

“Mēs esam pārliecināti, ka produkti, kas iekļauj zinātniskos pētījumos apstiprinātas sastāvdaļas un to proporcijas, ir efektīvi līdzekļi veselības uzlabošanai un traucējumu atvieglošanai konkrētu indikāciju gadījumos. Mūsu mērķis ir radīt mūsu klientu labsajūtai un veselībai labvēlīgus unikālus risinājumus.”

Martiņš Tambaks /CLARIWELL valdes priekšsēdētājs/

CLARIWELL PRODUKTI:

  • MIGRAKLER - 100 % dabīgs uztura bagātinātājs pieaugušajiem nervu sistēmas normālai funkcionēšanai galvassāpju un MIGRĒNAS gadījumos.
  • DEPREKLER -100 % dabīgs uztura bagātinātājs pieaugušajiem DEPRESĪVIEM, nomāktiem stāvokļiem un kognitīvo funkciju veicināšanai.
  • STROKEX - 100 % dabīgs uztura bagātinātājs pieaugušajiem ASINSVADU veselībai, homocisteīna vielmaiņai, sirds un asinsvadu slimību profilaksei.
  • THYROKLER - 100 % dabīgs un efektīvs uztura bagātinātājs normālai VAIROGDZIEDZERA darbībai, kā arī nepietiekamas vairogdziedzera funkcijas jeb hipotireozes gadījumiem.
  • SOMNUX - 100 % dabīgs un efektīvs uztura bagātinātājs MIEGA veicināšanai, miega kvalitātes uzlabošanai un diennakts ritma regulēšanai.
  • NERVOKLER - 100 % dabīgs un efektīvs uztura bagātinātājs nervu sistēmas darbībai paaugstinātas SPRIEDZES apstākļos, normālai psiholoģiskai funkcijai un nespēka un noguruma mazināšanai.

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks, saņem:

  • atlaidi 15% apmērā no pamata cenas visiem pirkumiem e-veikalā:  www.clariwell.com,  
  • lai saņemtu atlaidi – pirkuma veikšanas laikā jānorāda derīgas apliecības “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) vai LT (Šeimos kortele), vai EST (Perekaart) numurs un apliecības/kartes derīguma termiņš, vārds un uzvārds, telefona numurs,
  • atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm, bet vienmēr tiks piemērota lielākā atlaide.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne:  www.clariwell.com

 20230907211436-70901.jpg