Dabas imunitāte tavās mājās - www.Lemontrees.info!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Lemontrees ir 4 bērnu mammas Ilzes hobijs, kas kopš 2018. gada izaudzis līdz nelielam e-veikaliņam www.Lemontrees.info, kas piedāvā plašu klāstu terapeitiskās klases ēterisko eļļu.

Lemontrees ir visaugstākās klases eļļas, kas paredzētas ne vien aromāta ikdienišķai baudīšanai, bet arī sniedz dabas imunitātes dziedinošo spēku, kas var palīdzēt atvieglot dzīvi šajā ne tik vienkāršajā ikdienā.

Izmēģini - Lemontrees:

  • lavandu, majorānu, vetiveru mieram,
  • smaržīgos un garšīgos citrusus uzmundrinājumam,
  • gadu tūkstošiem zināmos vīraku un mirres, kas jau Jēzus laikā bija pazīstami kā īpaši dārgumi.

Ar terapeitiskās klases eļļām iespējams ne vien uzturēt sevi pie labas veselības, bet arī papildināt savu virtuves garšu un smaržu buķeti.

Piparmētra, citrusi, rozmarīns, pipari, krustnagliņas, citronzāle, fenhelis, koriandrs – tās ir tikai dažas kulinārijā izmantojamās ēteriskās eļļas, kas piedos jūsu gatavotajām maltītēm neaizmirstamu aromātu.

Ar Latvijas Goda ģimenes apliecību "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”), Lietuvas un Igaunijas ģimenes karti  interneta veikalā www.Lemontrees.info  visām ēteriskajām eļļām un DeepBlue smērēm atlaide 20% apmērā  no pilnas cenas.

  • Atlaides nesummējas ar citām sniegtajām atlaidēm.
  • Lai saņemtu atlaidi, iepirkumu grozā jāievada kods: GIMENE3 un derīgas apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) vai LT, vai EST ģimenes kartes numurs.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.Lemontrees.info 

20221227134144-18000.jpg