Devold Outlet Latvia - merino vilnas apģērba veikals visai ģimenei!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Veikals  Devold Outlet Latvia piedāvā Norvēģu zīmola Devold apģērbus no merino vilnas visai ģimenei, tieši no ražotāja!

Zīmolam Devold jau ir 166 gadu liela pieredze vilnas apģērbu ražošanā.

Apģērbs no merino vilnas ir dabisks un ar ļoti labu termoregulāciju (kad auksti-silda, kad karsti-atdzesē), nodrošina pastavīgu ķermeņa temperatūru un piemērota visiem gadalaikiem, kā pavasarim un vasarai tā ikdienai, sportam un aktīvai atpūtai. 

Devold Outlet Latvia apģērbi pieejami plašā izmēru klāstā -  pašiem mazākajiem bērniem no 56 izm. līdz 16. izmēram pusaudžiem (16 gadi), kā arī pieaugušājiem.  Devold Outlet Latvia piedāvā daudz  aksesuāru no merino vilnas - zeķes, cepures un šalles.

 

Goda Ģimenes 3+ kartes īpašniekiem piedāvājam atlaidi 20 procentu apmērā visai precei, izņemot akcijas un izpārdošanas preces. Atlaide spēkā iegādājoties preces veikalā Vienības gatvē 109, Rīgā, LV-1048.

Sakarā ar šobrīd noteiktajiem ierobežojumiem valstī Devold Outlet Latvia veikals strāda  tikai darba dienās  un klātienē iespējams iegādāties zeķes, cepures un šalles.

Devold Outlet Latvia apģērbus varat apskatīt mājas lapā www.devold.com un vēlamās preces pasūtīt norādot linkus e-pastā [email protected] Pievieno informāciju par Goda Ģimenes 3+ karti – vārdu un uzvārdu, numuru un derīguma termiņu. Pasūtījumu varēsiet saņemt veikalā vai ar piegādi Omniva pakomātā.

Atlaide darbojas uzrādot derīgu Goda Ģimenes 3+ karti.

 

Devold Outlet Latvia piedāvājumi: https://www.facebook.com/devoldveikals

Devold sortimentu varat redzēt: www.devold.com

E-pasts: [email protected]

Tālrunis: 26295322