ESET - kiberdrošības risinājumi ar atlaidi

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Atlaide 50 procentu apmērā mājas lietotāju kiberdrošības risinājumam - ESET Internet Security.  

Atlaide tiek piemērota, iegādājoties licenci: https://esetnod32.lv/lv/eset-internet-security/?sku=EIS-U1-Y1, un norādot apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) numuru kā atlaides kodu.

ESET ir Slovākijā izstrādāts un bāzēts kiberdrošības risinājumu izstrādātājs, kas darbojas kopš 1987.gada, izstrādājot pilnu pakalpojumu klāstu mājas un biznesa lietotājiem, aizsargājot dažādu veidu iekārtas pret dažādiem draudiem digitālajā vidē, kā arī, sadarbojoties ar citiem drošības risinājumu izstrādātājiem, piedāvā plašu drošības spektru. No 2019.gada SIA "NOD Baltic" ir ESET oficiālā pārstāvniecība Latvijā, kas nodarbojas ar risinājuma tehnisko atbalstu, mārketinga aktivitātēm un kiberdrošības jautājumu izglītības izplatīšanu Latvijā. 

ESET Internet Security ir aizsardzība datoriem, telefoniem un mājas rūterim, kas ļauj izmantot arī tādas funkcijas kā Vecāku kontrole bērna telefonam un aizsardzība pret mobilo iekārtu nozagšanu. Ar šogad iznākušo 15. versiju – baudiet digitālās iespējas droši, arī ar Windows 11!

Vairāk informācija mājas lapā: www.eset.com/lv 

20200423122317-60257.jpg