Ģertrūdes ielas teātris – atbalsta Latvijas, Lietuvas un Igaunijas Goda ģimenes

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Ģertrūdes ielas teātris ir vieta jaunai teātra pieredzei Rīgā ar lielisku auru, kurā satiekas teātris, laikmetīgā deja, mūzika un skatuves mākslas teorija.

Ģertrūdes ielas teātris ir vieta, kur satiekas dažādu skatuves mākslu pārstāvji – teātra, dejas un mūzikas. Citam citu papildinot, viņi veido un attīsta teātri kā pieredzi, kas skatītājos rosina gatavību pieņemt izaicinājumus, sastopoties ar nepazīstamo.

Ģertrūdes ielas teātra sadarbība ar māksliniekiem sakņojas pārliecībā par jaunrades kvalitāti un robežu šķērsošanu  –  mēs atbalstām un iedrošinām jaunus impulsus un idejas, lai palīdzētu māksliniekiem viņu izaugsmē. Aktīvi ieinteresēto partneru loks palīdz stiprināt Ģertrūdes ielas teātri kā platformu aktuālajām tendencēm mūsdienu teātrī Rīgā. 

Šajā darbā svarīgi ceļabiedri – domājoši un jūtīgi skatītāji ar vēlmi iepazīt daudzveidīgo skatuves mākslu pasauli. 

20220913120754-55142.jpg

Ģertrūdes ielas teātris atrodas iekšpagalma namā Ģertrūdes ielā 101a.

  • Māja celta 1954. gadā Remontceltniecības pārvaldei nr. 2.
  • Atbilstoši tā laika tradīcijām pārvaldes ēkā izbūvēta arī 250 kvadrātmetru liela aktu zāle ar skatuvi un padomju laika ampīra dekoriem.
  • Pēc Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas pārvalde tika likvidēta un nams kļuva par privātīpašumu, bet zāle izmantota dažādām vajadzībām: kā grāmatu bāze, vēlāk – fotostudija un deju studija.
  • Ģertrūdes ielas teātris kļuvis par vienu no spēcīgākajiem neatkarīgajiem teātriem Latvijā, rosinot pārmaiņas kopējā teātra sistēmā.

Goda ģimenes apliecības īpašniekiem Ģertrūdes ielas teātra izrāžu apmeklējuma cena par 3,00 – 5,00 EUR mazāka no teātra norādītās biļetes pamatcenas.

  • Atlaidi var saņemt, veicot maksājumu interneta vietnē: www.git.lv izvēloties atlaides veidu. 

  • Atlaidi piemēro, pirms apmeklējuma iegādājoties ieejas biļeti, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte") vai LT, vai EST ģimenes karti.

  • Atlaides nesummējas ar citām Ģertrūdes ielas teātra sniegtajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.git.lv  

20220913120731-39654.jpg