GORS – vieta, kur dzimts, dzied un dzirksteļo!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Latgales vēstniecība GORS ir pasaules līmeņa akustiskā koncertzāle, kas piedāvā:

  • baudīt profesionālus kultūras pasākumus,
  • izstādes un kino seansus gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Latgales vēstniecībā GORS darbojas arī bērnu istaba "Dzi! Te aug!". Laikā, kad vecāki apmeklē koncertus un citus pasākumus, bērnu istaba būs droša vieta, kur sertificētu auklīšu uzraudzībā bērni no 2 līdz 7 gadu vecumam varēs rotaļāties, skatīties multfilmas un spēlēt galda spēlēs.

GORS – stāsts:

Dzi, ieklausies – te dzimst, te dzied, te dzirksteļo!

Latgales vēstniecība GORS – vieta, kur vienkopus rada un vēsta Latgales stāstu.

  • Te satek kultūras mantojums un senas vērtības, tradīcijas un jaunrade, valoda un notikumi, nozīmīgākās pasaules tendences, māksla, kultūra, dejas un dziesmas.
  • Te satiekas jaunie un vecie, saimes un dzimtas, savējie un aicinātie.
  • Te dzimst un dzīvo nebijušas, aizraujošas idejas – īsts, radošs, skaists gars. Kultūras centrs, koncertzāles, kino, dzīves vieta māksliniekiem, izstāžu vieta mākslai, restorāns dzīves baudīšanai, vieta eksperimentiem ar visam maņām.
  • Vieta, kur dun un dūc.
  • Latgales atmodas vieta.

Dzi, dzi, celies, nāc un jūti GORU!

Latgales vēstniecības GORS zīmols, ciešā sadarbībā ar Latgales cilvēkiem, tapis zīmolu ligzdā MATKA. Inese Apse-Apsīte, zīmolvede: "Latgale ar savu unikālo vēstījumu, cilvēkiem, mantojumu jau sen bija pelnījusi simbolisku vietu, enerģijas centru, kas ne tikai stāstītu tautas vēsturi, bet arī radītu un veidotu ko jaunu, nebijušu. Jaunā ēka iemieso šo vēlmi, un tās zīmols pauž Latgales milzīgo dzīvotgribu."

Uz tikšanos Rēzeknē Latgales vēstniecībā GORS!

Goda ģimenes apliecības īpašniekiem īpaša atlaide:

  • 15% apmērā no standarta cenas kino seansa apmeklējumam,
  • 15% apmērā no standarta cenas pasākumu apmeklējumam, kas tiek izziņots reizi mēnesī.

Atlaidi piemēro, pirms apmeklējuma iegādājoties ieejas biļeti, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte) vai LT, vai EST ģimenes karti. (LT, vai EST ģimenes kartes īpašniekiem pirms tam lūgums pieteikties, zvanot tel.nr. +371 64633303).

Atlaides nesummējas ar citām GORS sniegtajām atlaidēm.

Atlaide apliecības “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte) īpašniekiem tiek piemērota arī iepērkoties “Biļešu Paradīze” www.bilesuparadize.lv, ievadot derīgas apliecības numuru.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.latgalesgors.lv    

20220726133104-75891.jpg