Iepazīsti galda spēļu kafejnīcu Brain Games Cafe

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Galda spēļu bibliotēkas izmantošana maksā 5 EUR/h no galdiņa, bet  studentiem un apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem tā ir 3 EUR/h.

Galda spēļu kafejnīca Brain Games Cafe ir pirmā galda spēļu kafejnīca Baltijā, kas gaida ikvienu galda spēļu un lomu spēļu entuziastu izbaudīt lieliskas spēles lieliskā atmosfērā, kā arī lieliskā kompānijā.

Brain Games Cafe ir plaša bibliotēka ar vairāk nekā 400 spēlēm!

Neatņemama kafejnīcas sastāvdaļa ir plašā galda spēļu bibliotēka. Tajā būs pieejamas spēles visām gaumēm! Bibliotēkas plauktos atradīsi gan iecienītas ģimeņu un bērnu spēles, gan arī spēles lietpratējiem.

Pie mums būs iespējams pavadīt romantisku vakaru divatā, kā arī rīkot lielākas ballītes kopā ar draugiem, spēlējot spēles. Mūsu spēļu galdi ir pielāgojami, un pat lielajām galda spēlēm būs vieta. Turklāt mums ir arī viens īpaši pielāgojams galda spēļu galds labākai spēlēšanas pieredzei. Populārākās spēles, piemēram, „Catan“, „Carcassonne“ un „Ticket to Ride“ ir pieejamas vairākos eksemplāros, lai tava iecienītākā spēle vienmēr būtu pieejama.

Iepērkoties SIA Brain Games veikalos, uzrādot derīgu apliecību "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”), atlaide būs 15% jebkurai veikalā pieejamajai precei.

20210920120555-68982.jpg       20210920121807-58999.jpg