Iepazīsti Ģenētikas laboratorijas GenEra populārākos testus!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Ģenētikas laboratorija GenEra molekulārās molekulārās ģenētikas jeb DNS testēšanas jomā darbojas jau vairāk kā 23 gadus. 

Ģenētikas laboratorija GenEra misija ir palīdzēt uzlabot dzīves kvalitāti ar zināšanām, ko sniedz ģenētiskā informācija. GenEra laboratorijai ir četri galvenie darbības virzieni - bioloģiskās radniecības noteikšana, medicīniskie testi riska noteikšanai un diagnostikai, Wellness testi labsajūtai un veselībai, kā arī veterinārie DNS testi. 

Ģenētikas laboratorija GenEra piedāvā:

  • standarta paternitātes/maternitātes testēšanu,
  • attālākas radniecības noteikšanu (vecmāmiņas/vectētiņi-mazbērni, pusbrāļi, pusmāsas, tantes, onkuļi, māsas/brāļa bērni u.c.),
  • bioloģiskās radniecības noteikšanu ģenētikas laboratorijā GenEra veic gan anonīmām personām, kas vēlas pārbaudīt radniecību, bet savu identitāti vēlas paturēt slēptu, gan arī juridisku jautājumu risināšanai tiesā un citos jautājumos.

Ģenētikas laboratorija GenEra ir vienīgā privātā laboratorija Latvijā, kurā strādā sertificēti privātie tiesu eksperti “Cilvēka bioloģiskā materiāla DNS genotipa noteikšana” specialitātē un kuru atzinumus akceptē Latvijas tiesas.

Ģenētikas laboratorija GenEra piedāvā saviem klientiem un pacientiem veikt medicīniskus DNS testus dažādiem nolūkiem. GenEra piedāvāto medicīnisko DNS testu klāstā ir testi pamatslimību diagnostikai un ģenētiskās noslieces (predispozīcijas) noteikšanai uz konkrētu slimību (piemēram, celiakijas, žilbēra sindroma, laktozes intolerances, trombofīlijas, cistiskās fibroses DNS testi un citi). 

Ģenētikas laboratorija GenEra veic mutāciju nēsātāju testēšanu - ja kādam no Jūsu asinsradiniekam konstatēta genoma variācija, kas ir saistīta ar slimību, piemēram, variācija gēnā BRCA1, un vēlaties noskaidrot, vai Jūsu genomā arī ir atklātā variācija, tad  ģenētikā laboratorija GenEra var palīdzēt. Šādā gadījumā gan būs nepieciešama ziņa no Jūsu ārsta ar mutācijas nosaukumu, vai arī nosūtījums no Reto slimību koordinācijas centra speciālistiem - ģenētiķiem. Ievērojamu daļu no pasaulē pieejamajiem ģenētiskajiem testiem ir iespējams veikt arī šeit - Latvijā, GenEra laboratorijā.

Ja Jums nepieciešama specifiska ģenētiskā izmeklēšana, bet tests nav minēts mājaslapā: www.genera.lv  un cenu lapā, tas nebūt nenozīmē, ka nevar to veikt.

Par specifiskiem testiem interesēties:

  • e-pasts: [email protected],
  • noteikti ir jāpierakstās, zvanot  +371 26267833,
  • vai jautāt mājaslapā, izmantojot iespēju "Jautājiet mums".

Ģenētikas laboratorija GenEra laboratorijā pieejami vairāki testi labsajūtai un veselīgam dzīvesveidam:

  • Ģenētiskais uztura DNS tests ar personalizētu uztura (vai diētas) un fizisko aktivitāšu plānu, kas balstīts uz cilvēka individuālo nutriģenētisko profilu - analizējot vielmaiņā iesaistītos gēnus. Pielāgoti veselīga dzīvesveida ieteikumi, atziņas un jaunākie nutriģenētiskie pētījumi ļauj pacelt personīgo uzturu un fiziskās aktivitātes jaunā efektivitātes un rezultātu līmenī. GenEra laboratorijā strādā uztura speciāliste ar vairāku gadu pieredzi, kas specializējusies ģenētikā balstītā uztura un fizisko aktivitāšu plāna izstrādē.
  • Vitamīnu vielmaiņas DNS tests, ar kuru noskaidrot, kādiem vitamīniem organismā tieši Tev (ģenētiski) ir vērts pievērst lielāku uzmanību un kuru vitamīnu līmeni organismā ir ieteicams regulāri kontrolēt asinsainā. Tieši Tavi gēni nosaka sākotnējo spēju uzņemt vitamīnus un ļaut tiem izpildīt savu paredzēto funkciju, tāpēc individuālais DNS tests palīdzēs noskaidrot predispozīciju (iespējamos riskus) vitamīnu deficītiem organismā un sniegs rekomendācijas optimāla vitamīnu līmeņa nodrošināšanai tieši Tev.
  • Zarnu mikrobioma DNS tests,  kurā tiek analizētas zarnu traktā mītošās baktērijas, lai noskaidrotu, vai Tavs zarnu mikrobioms ir labvēlīgs vai tieši pretēji nelabvēlīgs veselībai.Testā var uzzināt par baktērijām, to lomu un nozīmi organisma veselības uzlabošanā, kā arī iegūt personalizētas rekomendācijas uztura un dzīvesveida koriģēšanai, lai mikrobioms būtu balansēts un veselīgs. Ievērojot rekomendācijas var ne tikai uzlabot vielmaiņu un samazināt svaru, bet arī uzlabot ādas kvalitāti un pašsajūtu kopumā.

Iepazīsti Ģenētikas laboratorijas GenEra populārākos testus:  https://ieej.lv/V5XL4

Ģenētikas laboratorijas GenEra būs nozīmīgs atbalsts ikvienai Latvijas (Goda ģimene), Lietuvas (Šeimos kortelė) un Igaunijas (Perekaart)  Goda ģimenei, jo piedāvā veikt plašu klāstu ģenētiskos DNS testus ar 15% atlaidi.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.genera.lv

20240404161651-71045.jpg