Izcila maltīte Hotel Jūrmala SPA restorānā “Jūrmala”!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Miera un harmonijas osta ir Hotel Jūrmala SPA un

restorāns “Jūrmala” aicina ieturēt maltīti patīkamā atmosfērā kopā ar ģimeni. Restorāna šefpavāre Evita Sniedze-Jefimova lutina viesus ar garšīgiem un veselīgiem Eiropas virtuves ēdieniem, pielāgojot ēdienkarti katrai sezonai.

Mazākie restorāna viesi būs sajūsmā par īpašiem bērnu ēdienkartes ēdieniem, bērnu stūrīti un nelielu krāsainu spēļu laukumu uz restorāna terases.

Restorāna “Jūrmala” terase ir ideāla vieta, kur vasaras laikā paslēpties no karstuma un, baudot gardus ēdienus un atspirdzinošus dzērienus, vērot nesteidzīgu kūrortpilsētas dzīvi.

Par Hotel Jūrmala SPA:

Četru zvaigžņu viesnīca Hotel Jūrmala SPA ir viena no lielākajām SPA viesnīcām Baltijā ar plašu piedāvājumu klāstu lieliskām ģimenes brīvdienām, romantiskai atpūtai divatā un pasākumu organizēšanai. Viesnīcai ir lieliska atrašanās vieta: tikai 25 km no Rīgas, 15 km no Starptautiskās lidostas Rīga, pašā kūrortpilsētas Jūrmalas sirdī – uz Jomas ielas un vien pāris simt metrus no zeltainās pludmales. Viesnīca ir viegli sasniedzama un lielisks starta punkts kūrortpilsētas Jūrmala apskatīšanai.

Hotel Jūrmala SPA piedāvā:

  • izmitināšanu 190 ērtos viesu numuros,
  • atpūtu mūsdienīgā saunu un baseinu centrā Wellness Oasis,
  • vairāk kā 200 dažādas procedūras SPA centrā un skaistumkopšanas salonā,
  • gardas maltītes restorānā Jūrmala ar plašu vasaras terasi un skatu uz Jomas ielu,
  • krāsainus kokteiļus bārā Seaside ar apburošu panorāmas skatu pār Jūrmalu un Rīgas jūras līci,
  • konferenču centru ar 8 dažāda izmēra zālēm,
  • kāzu, svinību un korporatīvo pasākumu organizēšanu.

Vairāk par restorānu “Jūrmala” un ēdienkarti var apskatīt šeit: https://www.hoteljurmala.com/lv/pakalpojumi/restorans-un-bari

Seko mums Facebook un Instagram

Ja esi Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes kartes” vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes īpašnieks, saņem atlaidi 15%  apmērā restorānā “Jūrmala” (no pirmdienas līdz ceturtdienai).

Atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne:  https://www.hoteljurmala.com/lv/pakalpojumi/restorans-un-bari

20230801113444-57592.jpg