Izvēlies Skandinaviska, lai apgūtu dāņu, zviedru vai norvēģu valodu!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Valodu skolas Skandinaviska:

  • Galvenā vērtība ir klienta sapnis.
  • Misija ir piepildīt Tavu sapni par labāku dzīvi, sniedzot Tev iespēju apgūt skandināvu valodas, kļūt par spēcīgu kandidātu darba tirgū, un iegūt konkurētspējīgu atalgojumu tepat Latvijā vai citur pasaulē.

Vai zināji, ka, apgūstot kādu no skandināvu valodām, Tavas izredzes darba tirgū būtiski palielinās?

  • Latvijā, tai skaitā reģionos, ir daudz lielāku un mazāku uzņēmumu, kam nepieciešami darbinieki ar skandināvu valodu zināšanām, un, tā kā šādu darbinieku pie mums nav daudz, tad tiek piedāvātas labas algas, apdrošināšana un citi labumi. Par to var pārliecināties, atverot jebkuru darba sludinājumu mājaslapu. 

Ja arī Tu vēlies strādāt stabilā, labi apmaksātā darbā ar veselības apdrošināšanu, našķiem darba laikā un citiem labumiem – šis piedāvājums ir Tev! Ja Tev ir angļu valodas zināšanas labā sarunvalodas līmenī, un, ja proti strādāt ar datoru lietotāja līmenī – šis piedāvājums pavisam noteikti ir Tev! Apgūsti pēc izvēles zviedru, dāņu vai norvēģu valodu, un uzsāc darbu kādā no labākajiem Latvijas uzņēmumiem!

Valodu skola Skandinaviska:

  • Latvijā, tai skaitā reģionos, ir daudz lielāku un mazāku uzņēmumu, kam nepieciešami darbinieki ar skandināvu valodu zināšanām. Mēs aicinām apgūt skandināvu valodas, lai paaugstinātu savu konkurētspēju Latvijas darba tirgū!
  • Piedāvājam apgūt vai uzlabot valodas zināšanas arī tiem klientiem, kuri studē vai strādā Skandināvijā, lai arī tur paaugstinātu savu konkurētspēju darba tirgū, un atvieglotu ikdienas komunikāciju ar kolēģiem, klientiem vai kursabiedriem.
  • Mācības notiek tikai tiešsaistē, kas dod Tev iespēju mācīties no jebkuras vietas pasaulē, no sev ērtas vides, un ietaupīt gan savu laiku, gan naudu, ko Tu citkārt samaksātu par ceļa izdevumiem un kafiju kursu starpbrīdī.
  • Visas nodarbības vada kvalificēti, pieredzējuši pasniedzēji, un mēs darām visu, lai Tava mācīšanās pieredze būtu gan interesanta, gan rezultatīva. Papildus valodas nodarbībām, mēs katram dalībniekam dāvinām arī bonusa nodarbību par Zviedrijas, Dānijas vai Norvēģijas kultūru, tradīcijām un ikdienu, jo tas palīdz gan labāk apgūt valodu, gan arī iepazīt valsti, kuras valodu mācies. 

Ja esi apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) īpašnieks izmanto iespēju - mācies zviedru, dāņu un norvēģu valodas tiešsaistē ar 10% atlaidi.

Informācija par kursiem un pieteikšanos meklējama SIA Conversa Rīga administrētajās interneta vietnēs facebook.com/skandinaviskavaloduskola vai www.skandinaviska.lv.

Lai saņemtu atlaidi aicinām uzrādīt derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Atlaides nesummējas ar citām valodu skolas Skandinaviska sniegtajām atlaidēm.

 

Valodu skolas Skandinaviska kontakti:

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.skandinaviska.lv

20220921112745-23053.jpg