Jaunā Rīgas teātrī uz OPERĀCIJA "MINDFUCK"

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem teātris piedāvā iegādāties 2 biļetes ar 15% atlaidi uz A.HERMAŅA iestudējumu "OPERĀCIJA "MINDFUCK"" 2023.gada 25. un 26. martā plkst. 19.00.

Biļetes varēs iegādāties no 12. janvāra.

Par izrādi:

Domājot par XXI gadsimta cilvēkiem un jaunajiem dzīves izaicinājumiem, dodamies mūsdienu informatīvās telpas labirintos. Un ielūkojamies troļļu fabrikā, kur tiek izgudroti “patiesi” stāsti un attīstītas sazvērestības teorijas, lai sašūpotu cilvēkiem pamatus zem kājām un nojauktu skaidrību domāšanā. Te tiek radīta informācija datoru lietotājiem, piegriezta pēc katra individuālā ģīmja un līdzības, ņemot vērā viņu privātos datus. Te tiek konstruēti jauna tipa politiķi, jauni valsts premjera kandidāti, ieviešot sajukumu ideoloģijās. Autoru dueta Jielas Ronenas un Dmitrija Šāda šopavasar radītā komēdija ļauj nonākt otrpus datora ekrānam un paskatīties, kā top rakstīts tas, ko mēs savos datoros un telefonos nereti lasām.

Izrāde notiek: Miera ielā 58a, Lielajā zālē.

  • Režisors un scenogrāfs: Alvis Hermanis
  • Kostīmu māksliniece: Jana Čivžele
  • Gaismu mākslinieks: Lauris Johansons
  • Lomās: Sandra Kļaviņa, Artuss Kaimiņš, Sabīne Tīkmane, Gerds Lapoška, Elvita Ragovska vai Lolita Stūrmane, Dāvids Pētersons, Ritvars Logins.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.jrt.lv

20230112155712-55423.jpg