Julius Eli Fabrics audumi iedvesmai

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Julius Eli Fabrics (Pērļu rotnīca, SIA) piedāvā atlaidi 10% audumiem, iepērkoties interneta veikalā www.juliuselifabrics.com

Julius Eli Fabrics audumu pārdošanā specializējas kopš 2017.gada un piedāvā īpaši atlasītus audumus tiem, kas novērtē dizainu, kvalitāti un atšķirīgu dažādību, lai tiktu radīti skaisti, ērti tērpi ikdienai, modernai dzīvei, burvīgiem svētkiem un radošai meistarības celšanai. Krāsu elegance, dizains un ekskluzīvi printi ir uzņēmuma prioritāte.

Audumu apdrukā tiek izmantoti dizaini, ko uzņēmums rada pats, citu mākslinieku dizaini un, protams, klients var radīt pats savu auduma apdrukas variantu. Audumi nāk no dažādām pasaules valstīm gan Eiropā, gan ārpus tās. Lai radītu ērtu ikdienas apģērbu un apģērbu sporta aktivitātēm, uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes cilpiņtrikotāžu, plāno trikotāžu jeb jersey, kā arī viskozes trikotāžu.

Vēlies sapņu tērpu svētkiem vai ikdienai, izvēlies kādu no kleitu vai dažāda veida viskozes audumiem. Gribi ar prieku baudīt visu četru sezonu laiku ārā, izvēlies softshell, scuba vai kādu vējjakas audumu. Ja esi iedvesmas pilna, lai radītu savu apakšveļu, kombinē puķu dizainu, mežģīnes vai vienkrāsu audumus no online e-veikala vai nāc ciemos un apskati visu klātienē Rīgā, Kr.Barona ielā 31, pirms tam gan uzzvani – 26117729.

Uzņēmums piedāvā perfektas krāsas katram gadalaikam, katram dzimumam un lieliska izvēle bērnu audumiem Mīlestība pret audumu un stilu, profesionalitāte un atbildība pret klienta vēlmēm ir uzticīgu biznesa attiecību pamatā. Uzņēmumam patīk būt daļai no klientu panākumiem, tādēļ īpaša pieeja katram sadarbības partnerim (vai tas ir amatieris, kas nopirks 1m, neliels uzņēmums vai ražotājs) palīdz veidot produkciju un ceļ zīmola kvalitāti.

Vairāk lasi: www.juliuselifabrics.com

20200708153211-93380.jpg