Kā Jūsu bērni pavada laiku ar savām IGLU formām?

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

IGLU Soft Play jau daudzus gadus ar savu produkciju priecē bērnus visā pasaulē.

IGLU stāsts aizsākās vienā no lielākajiem polietilēna putu ražošanas uzņēmumiem PEPI RER. Meklējot jaunus putu materiāla pielietojumus, tika radītie pirmie mīksto kluču prototipi. Pirmie prototipi līdzinājās Kanādas ziemeļos dzīvojošo inuītu būvētiem mājokļiem, jeb Iglu. Tradīcija tiek turpināta – tiek radīti augstas kvalitātes un bērniem droši mīkstie kluči.

IGLU priekšrocība ir to plašās izmantošanas iespējas – mīkstās formas, slidkalniņi un trepes, tāpat arī bumbu baseini spēs radīt prieku ne tikai zīdaiņiem, bet arī pusaudžiem.

IGLU produkciju plaši izmanto bērnudārzos, iekštelpu rotaļu laukumos, sporta centros, rehabilitācijā un fizioterapijā.

Objektu sakārtošana un sakraušana ir dabiska bērna attīstības sastāvdaļa.  Ar Iglu formām var uzbūvēt daudz priekšmetu, bet arī izmantot kā bāzi, lai spēlētos ar citām rotaļlietām.

IGLU Soft Play apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem piedāvā atlaidi 15% apmērā no pamatcenas pērkot bērnu attīstošās rotaļlietas jeb IGLU mīkstos klučus,  šūpuļzirdziņus, baseinus, trepes un kalniņus interneta veikalā shop.iglu.lv.

  • Atlaide darbojas, ja klients pirms pirkuma veikšanas sazinās ar uzņēmuma pārstāvi , tālrunis +371 29325628 vai e-pasts: [email protected], nosūtot derīgas apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) numuru. Uzņēmuma pārstāvis piešķirs  15% atlaides kuponu, ko pēc tam varēs ievadīt mājas lapas pirkumu sadaļā “Atlaižu kods”.
  • Atlaides nesummējas ar citām veikala piemērotajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: https://shop.iglu.lv/lv/info/par-mums

20220502123526-33695.jpg