Kas ir “illo Wood’’? Vieta, kur rada īpašas bērnu mēbeles!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

‘’illo Wood’’ ir bērnu attīstošo mēbeļu un aktivitāšu rotaļu laukumiņu ražotājs. Mūsu klāstā ir kāpelējamie trijstūri, mācību tornīši, rotaļu laukumi un citas bērnu mēbeles. Attīstošās mēbeles, izstrādājumi tiek ražoti Latvijā no dabīgiem materiāliem un  tiek veidoti pēc Montessori mācību metodes.  Šī metode veicina stingru, pašmotivētu bērnu izaugsmi visās viņu attīstības jomās — kognitīvā, emocionālā, sociālā, fiziskā un ir balstīta uz pārliecību, ka bērns mācās, esot kustībā. Jo mazāks bērns, jo vairāk viņam nepieciešams attīstīt kustības un tveršanas prasmi atbilstošā vidē.

Ienāc illo pasaulē un izmēģini ko jaunu!

Radi iedvesmojošu rotaļu vidi ar " Little Peak " kolekcijas trijsturiem:

  •  "Little Peak" rotaļu laukumiņi aug kopā ar bērnu - kombinē pēc sirds patikas. Šodien sāc ar vienu un vēlāk pievieno klāt jaunu posmu. Veido savu komplektu bērnam augot. Konstrukcijas ir savstārpēji savienojamas (līdzīgi kā lego),  bērnam augot, vecāki papildina rotaļu laukumiņu atbilstoši bērna vecumam un vajadzībām.
  •  Ar Little peak trijstūru kolekciju iespējams radīt drošu un ziņkārīgu vidi ne tikai bērnu rotaļu istabā, bet arī pagalmā izveidot drošu šķēršļu joslu pa kuru rāpties, kāpelēt un sasniegt savas mazās virsotnes.

Mūsu trijstūri palīdz bērniem iemācīties pārvarēt šķēršļus, kontrolēt savu ķermeni, turēt līdzsvaru, iegūt pārliecību par sevi, savām spējām un attīstīties savā tempā. Attīsta motoriku, veicina fizisko un emocionālo attīstību.

Kvalitāte un ilgmūžība ir ''illo Wood”  galvenais dzinējs!

Iepērcies interneta veikalā: www.illowood.com un saņem atlaidi:

  • 10 % apmērā no pamatcenas virtuves tornīšiem - Montessori kāpslīšiem.
  • 20 % apmērā no pamatcenas kāpšanas (rāpšanās) rotaļu laukuma komplektiem.

Veicot pasūtījumu:

1)      sadaļā mans grozs - pievienot piezīmi norādiet “Goda ģimene” un norādīt Latvijas Goda ģimene apliecības vai LT (Šeimos kortelė), vai EST (Perekaart) ģimenes kartes numuru un derīguma termiņu,

2)      sadaļā apmaksa izvēlieties apmaksas veidu manuālais maksājums. Mēs Jums sagatavosim un e-pastā nosūtīsim rēķinu ar piemērotu atlaidi.

• Atlaide tiek piemērota no produkta pamatcenas.

• Atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne:  www.illowood.com

20230725154605-93444.jpg