Kur meklēt labāko auklīti savam mazulim?

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Ne reizi vien vecāki saskaras ar jautājumu, kur meklēt labāko un uzticamāko auklīti savam bērnam, neatkarīgi no tā, vai mazo pieskatīt vajag katru darba dienu vai vien dažas stundas.

Tomēr tagad ir pieejami augstu kvalificētu aukļu pakalpojumi vienuviet, aģentūrā MultiCARE! TURKLĀT, AR ATLAIDI – 1 EUR no pakalpojuma stundas likmes! Un līguma noslēgšana tikai par 15,- eur.

Tas ir ģimenes uzņēmums, kas nodrošina sertificētu auklīšu pakalpojumus jebkurā diennakts laikā, arī naktīs, brīvdienās un svētku dienās. Uzņēmums piedāvā plašu aukļu pakalpojumu klāstu, tostarp, palīdz māmiņām aprūpēt jaundzimušos un bērnus ar īpašām vajadzībām. Jāuzsver, ka aģentūrā strādā tikai sertificētas, zinošas, uzticamas un mīlošas aukles, kas ir profesionālas savā darba jomā, ar vismaz divu gadu pieredzi bērnu auklēšanā. Tā ir ērta, droša un augstas kvalitātes bērnu aprūpe.

Aģentūras MultiCARE prioritāte ir sniegt profesionālu pakalpojumu, ņemot vērā klienta personīgās vajadzības, lai atrastu aukli, kas ir vislabāk piemērota konkrētajai ģimenei. Uzņēmums atvieglos Jūsu ikdienas raizes un rūpes un palīdzēs neparedzētās situācijās.

 

Lai pieteiktos pakalpojumam, nepieciešams aizpildīt pieteikumu mājaslapā vai zvanot pa tālruņa numuru 28667938. Vairāk informācijas par uzņēmumu, pakalpojumiem var uzzināt aģentūras mājaslapā www.aukles.com.

20201208144008-47672.jpg