Latvijas bioloģiskā saimniecība "Dabas Auglis" ir pievienojusies programmai

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

“Dabas auglis” ir maza Latvijas bioloģiskā saimniecība ar savu ražotni Vaidavas ciemā, kurš atrodas, dabas ieskautajā Gaujas nacionālajā parkā, blakus Vaidavas ezeram. Iedvesmu un spēku smeļamies mūsu bioloģiskajos krūmcidoniju un aroniju laukos.

Mūsu saimniecība rada augstvērtīgus produktus no vitamīniem bagātajām smiltsērkšķu ogām un atsvaidzinošajiem rabarberiem prāta un ķermeņa veselībai.

"Dabas Auglis" ir maza Latvijas bioloģiskā saimniecība, kas savus izlolotos augļus un ogas pārvērš veselīgos un kvalitatīvos cidoniju, smiltsērkšķu un aroniju produktos!

Pateicoties sadarbībai ar dažādām mazām lauku saimniecībām, mūsu veikalā ir iespēja iegādāties daudzveidīgus un garšā izteiktus vietējos produktus.

Mēs esam par mūs mīļo Latviju un apdzīvotiem laukiem tajā. “Dabas auglis” saimnieko ar bioloģiskās lauksaimniecības metodēm un iestājas par saudzīgu dabas resursu lietošanu.

Nākamajām paaudzēm vēlamies atstāt iespēju būt saimniekiem un tā ir mūsu atbildība šodien.

20220321144737-12691.jpg

Mēs novērtējam Latvijas auglīgās augsnes dotās priekšrocības un priecājamies par katru lauku saimniecību, kura rada produktus, lai ar tiem dalītos.

Apliecības "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”) īpašnieki var saņemt 15% atlaidi:

  • visiem pirkumiem iepērkoties uzņēmuma veikalā ”Dabas Auglis” t/c Valleta, Rīgas ielā 4, Valmierā, uzrādot derīgu apliecību;
  • visiem pirkumiem iepērkoties uzņēmuma interneta veikalā www.dabasauglis.lv. Lai atlaidi saņemtu, pircējs ievada derīgas apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) numuru noradītajā lauka pirkuma grozā un izvēloties apmaksu ar rēķinu uzraksta e-pastu: [email protected], ka ir veikts pasūtījumu. Tad pircējam uz e-pastu tiks nosūtīts pārrēķins ar 15% atlaidi.
  • Atlaides nesummējas ar sniegtajām atlaidēm.


Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.dabasauglis.lv

20220321144653-59702.jpg