Latvijas Goda ģimenes turpmāk bez maksas varēs izmantot ātrās drošības pārbaudes kontrolpunktu lidostā “Rīga”!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Lidosta “Rīga” ir iesaistījusies Latvijas Goda ģimeņu programmā un piedāvā Goda ģimenes programmas dalībniekiem bez maksas izmantot ātrās drošības pārbaudes kontrolpunktu, dodoties ceļā no Rīgas.

Pasažieriem, kuriem ir Goda ģimenes apliecība – “3+ Ģimenes karte”, tā jāuzrāda ātrās drošības pārbaudes kontrolpunktā kopā ar iekāpšanas talonu un personas apliecinošu dokumentu.

 “Mēs gribam veidot pozitīvu pasažieru pieredzi lidostā un priecājamies atbalstīt Latvijas goda ģimenes, piedāvājot 100% atlaidi ātrās drošības pārbaudes kontrolpunkta izmantošanai. Kā ģimenēm draudzīgs uzņēmums mēs gan rūpējamies par saviem darbiniekiem, gan ar prieku piedāvājam arvien jaunus pakalpojumus un ērtības mūsu klientiem – ģimenēm ar bērniem,” gandarījumu par jauno sadarbību ar Goda ģimeņu programmu pauž lidostas valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa.

Tāpat Goda ģimenes programmas dalībnieki var doties lidostas ekskursijā ar 10 % atlaidi no pamatcenas, paredz ar Sabiedrības integrācijas fonda Goda ģimeņu programmu parakstītais sadarbības līgums.

Citas iespējas ceļotājiem ar bērniem lidostā “Rīga”:

Ikviens pasažieris, ceļojot ar bērniem, lidostas “Rīga” lidostas termināļa zonā pēc drošības pārbaudes var izmantot bezmaksas bērnu ratiņus. Vecākiem ar zīdaiņiem pieejamas četras zīdaiņu aprūpes telpas, savukārt lidostas kafejnīcās, restorānos un “Narvesen” kioskos bez maksas pieejams karsts ūdens zīdaiņu pārtikas pagatavošanai, kā arī iespējams bez maksas uzsildīt zīdaiņa ēdienu. Mazajiem pasažieriem terminālī ir pieejami arī vairāki rotaļu laukumi, kuros pavadīt laiku līdz lidojumam.

Lidosta “Rīga” ir strauji augošs Ziemeļeiropas gaisa satiksmes mezgls, kas savieno Baltijas valstis ar Eiropas darījumu centriem un iecienītiem atpūtas galamērķiem. Apzinoties savu lomu un atbildību Latvijas tautsaimniecībā, lidosta “Rīga” attīsta ilgtspējīgus pakalpojumus un infrastruktūru, rūpējoties par darbiniekiem un apkārtējo vidi, ejot kopsolī ar sabiedrību un vietējo kopienu. Pievienojoties iniciatīvai “Net Zero 2050”, lidosta “Rīga” ir apņēmusies sasniegt klimata neitralitāti līdz 2050. gadam.

 

Papildu informācijai:

Ilze Salna, komunikācijas projektu vadītāja, GSM: 29404124, [email protected]

 

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: http://www.riga-airport.com

20230829135509-14644.jpg