Lieliskas atrakcijas ar Mārtiņa Burbuļiem!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Lieliskas atrakcijas ar Mārtiņa Burbuļiem!

Par uzņēmumu “Mārtiņa Burbuļi”

Uzņēmuma “Mārtiņa Burbuļi" mērķis vienmēr ir bijis radīt prieku. Kas ir viens no cilvēka lielākajiem laimes mirkļiem dzīvē? Protams, redzēt savu bērnu mirdzošās acis, priecīgās sejas un dzirdēt viņu līksmos spiedzienus! Un ja vēl arī pašam izdodas kaut uz mirkli atgriezties bērnībā?! Ziepju burbuļi visos laikos ir bijuši aizraujoša un savā ziņā maģiska izklaide gan lieliem, gan maziem, un tas nav mainījies arī mūsdienās. Mums ir ļoti svarīga savu produkta kvalitāte, tāpēc mūsu radītais burbuļu šķidrums nekad nepieviļ ne mūs pašus, ne arī mūsu klientus.

Kas ir Mārtiņa Burbuļi?

Jau sākotnēji “Mārtiņa Burbuļu” mērķis bija, nevis piedāvāt tikai burbuļu priekšnesumu, bet gan pasākumu veidot kā atrakciju, kurā var piedalīties ikviens interesents. Mūsu pasākumos tiek pūsti dažāda izmēra burbuļi, kurus var gan ķert, gan noķert, gan apķert, gan likt kabatā, bakstīt ar pirkstiem un pat nēsāt rokās. Un kad visi burbuļi noķerti, notiek tas, ko bērni gaida visvairāk - visi, kuri pirms mirkļa domāja, – es jau tā nemācētu – tiek aicināti pievienoties. Pēc nelielas instrukcijas ikviens var iejusties burbuļmeistara lomā un uzpūst savu lielāko ziepju burbuli mūžā! Šie pasākumi nekad neiztiek bez līksmiem spiedzieniem un burbuļus pūš visi – gan bērni, gan vecāki, gan vecmammas un vienmēr nopietnie kaimiņu onkuļi. Jo mūsu burbuļu atrakcija ir labākā izklaide visa vecuma bērniem - arī tiem, kam pāri 60!

Kā sazināties?

Lūgums rakstīt ziņu Facebookā https://www.facebook.com/martinaburbuli vai aizpildīt interneta vietnē esošo kontaktu formu http://www.martinaburbuli.lv/kontakti/, vai sūtiet e-pastu uz [email protected]. Ja norādīsiet savu telefona nr. un izteiksiet vēlmi aprunāties, noteikti atzvanīsim, tiklīdz tas būs iespējams.

Vairāk informācijas: http://www.martinaburbuli.lv/atbildes/

Latvijas Goda ģimenes apliecības īpašniekiem no uzņēmuma "Mārtiņa Burbuļi" atlaide:

  • 10,00 EUR apmērā no pamatcenas privāta pasākuma organizēšanas pakalpojumam;
  • 5,00 EUR apmērā no pamatcenas burbuļu “Lielā nomas komplekta” īrei;
  • veikalā pirkto, bet jau tukšo burbuļu trauciņu uzpildīšana pasākumu laikā.

Atlaides tiek piemērotas uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) un personu apliecinošu dokumentu.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.martinaburbuli.lv

20220520113029-44136.jpg