Medicīniskā komisija - Latvijas Samariešu apvienībā

Godaģimene.lv Godaģimene.lv
  • Latvijā Samariešu apvienība ir viena no lielākajām nevalstiskajām organizācijām, kurā ir nodarbināti vairāk nekā 1000 algotu darbinieku un darbojas vairāk nekā 300 brīvprātīgo.
  • Samariešu apvienība ir sertificēta kā sociālo pakalpojumu sniedzējs, ārstniecības un izglītības iestāde.

Pakalpojumu klāsts, kurus nodrošina apvienība, ietver pirmās palīdzības kursus, medicīnas dienestu, medicīnisko komisiju, specializēto transportu, sociālās aprūpes centrus, aprūpi mājas, drošības pogu un citus.

Medicīniskā komisija ir pakalpojums, kuru zina plašāka iedzīvotāju daļa – tās ir obligātās veselības pārbaudes, kas nepieciešamas transportlīdzekļu vadītājiem, ieroču nēsātājiem un glabātājiem, kā arī gadījumos, kad darbavieta paredz šādas pārbaudes.

  • Būtiski, ka Latvijas Samariešu apvienības Medicīniskās komisijas atzinums transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistrā, kā arī LR Iekšlietu ministrijas Ieroču reģistrā tiek ievadīts uzreiz pēc veselības pārbaudes.

Vairāk par LSA medicīnisko komisiju: https://samariesi.lv/lv/pakalpojumi/mediciniska-komisija

  • Latvijas Samariešu apvienība ir biedrs vienā no lielākajām pasaules palīdzības organizācijām "Samaritan International", kas var lepoties ar izcilu kompetenci sociālajā, veselības aprūpes un izglītības jomā. Starptautiskajā samariešu organizācijā, kas apvieno samariešu apvienības no citām valstīm, ir vairāk nekā trīs miljoni biedru, 130 tūkstoši brīvprātīgo un ap 30 tūkstošiem algotu darbinieku.

 20220811130013-28259.jpg

Latvijas Samariešu apvienības medicīniskā komisija Rīgā, Bauskas ielā 86, 317 kabinetā (CSDD telpās).

Latvijas Goda ģimenes apliecības īpašniekiem Latvijas Samariešu apvienība sniedz īpašu atlaidi:

  • 35% apmērā no pirmreizējās un kārtējās autovadītāju medicīniskās komisijas pakalpojuma cenas.

Atlaide tiek piemērota uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) un akcijas un atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

 

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.samariesi.lv

20220811130051-51075.jpg