Teātris "Dirty Deal Teatro" pievienojies Latvijas Goda ģimenes apliecības programmai!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

"Dirty Deal Teatro" ir nevalstisks profesionālais teātris, kurā satiekas gan pieredzējuši, gan jauni režisori, dramaturgi, aktieri, horeogrāfi un citi skatuves mākslinieki, lai skatītājiem dotu jaunu, laikmetīgu teātra pieredzi.

 "Dirty Deal Teatro" darbībai pamatā ir četri mērķi:

  • Iestudēt latviešu oriģināldramaturģiju. Viens no DDT oriģināldramaturģijas uzdevumiem ir stāstīt “neizstāstītos” stāstus par notikumiem un cilvēkiem šeit un tagad.
  • Jauna pieredze teātrī. DDT  radās kā jaunu cilvēku nepieciešamība pēc garīgas un fiziskas telpas mākslā. Vairums izrāžu ir piemērotas jauniešu auditorijai. Tēmas, par kurām tiek runāts ir vispārcilvēciskas un aktuālas jebkuram pieaugošam vai pieaugušam cilvēkam, kas apzinās sevi kā personību sabiedrībā, kurā jāmāk līdzās pastāvēt ar citiem.
  • Dot platformu jaunajiem skatuves mākslas profesionāļiem
  • Izrādes bērniem un jauniešiem. DDT vēlas veicināt jauniešu un bērnu interesi par teātri, palīdzot viņiem kļūt par jūtīgiem māksliniekiem un skatītājiem. Līdz ar to piedāvājam izrādes "Latvijas skolas somas" saturam.

“Dirty Deal Teatro” tapis 2007. gada vasarā, nelielai domubiedru grupai nolemjot veidot savu alternatīvu valsts teātriem.

Ja esi apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) īpašnieks izmanto iespēju – apmeklē teātri "Dirty Deal Teatro" un skaties izrādes ar 35% atlaidi.

Atlaide tiek piemērota tikai pērkot biļeti “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, ievadot derīgas apliecības “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) numuru. Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.dirtydealteatro.lv

20220921144423-11156.jpg