Nosvini savu ballīti aktīvi! Atrakcijas Sēlijā!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Navenicku ģimene par savu lolojumu Atrakcijas Sēlijā saka:  

"Esam kuplas ģimenes uzņēmums, kas atrodas Sēlijas teritorijā netālu no Jēkabpils pilsētas. Mūsu uzņēmums piedāvā piepūšamo atrakciju nomu, ūdens atrakciju nomu, Lāzertagu bērnu ballītēm, sporta pasākumiem, kā arī citiem sabiedriskiem pasākumiem visa gada garumā.

Visas atrakcijas ir profesionālai lietošanai un sertificētas saskaņā ar EN un ISO standartiem.

Kopš 2021.gada sniedzam arī mobilās pirts nomas pakalpojumus. Atrakcijām un mobilajai pirtij varat atbraukt pakaļ paši vai mēs tās uzstādīsim Jums ērtā laikā un vietā, pakalpojumu sniedzam VISĀ Latvijas teritorijā.

Mūsu prioritāte ir Jūsu atpūta un mirkļi ko bērniem atcerēties!"

  • Atrakcijas Sēlijā ar lepnumu ir piedalījušies Latgales kultūras gada balvas "Boņuks 2021" skatuves scengrāfijas elementu nodrošināšanā @latgalesgors. Atrakcijas Sēlijā ūdensbumbas pārtapa par gigantiskiem ziepju burbuļiem!    

Apskati, pasūti, piegādāsim VISĀ Latvijas teritorijā un nosvini savu ballīti aktīvi!

20221208103437-99198.jpg

Ar Latvijas Goda ģimenes apliecību "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”), Lietuvas un Igaunijas ģimenes karti  Atrakcijas Sēlijā pasūti un tās piegādās VISĀ Latvijas teritorijā ar atlaidi:

  • 20% apmērā no pilnās cenas visām atrakcijām gan izīrējot atrakcijas ārpus telpām, gan iekštelpās, gan iznomājot mobilo pirti.

Lai saņemtu atlaidi jāuzrāda derīga apliecība “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) vai LT, vai EST ģimenes  karte un personu apliecinošs dokuments.

Atlaides nesummējas ar citām sniegtajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.atrakcijaselija.lv

20221208103153-48750.jpg