RIGADIMD.LV - digitālās meistarklases ar sabiedrībā pazīstamiem profesionāļiem!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

RIGADIMD.LV ir digitālā mācību darbnīca.

Mājas lapā RIGADIMD.LV ir iespēja baudīt un gūt zināšanas no gan no maksas, gan bezmaksas meistarklasēm video kursu veidā dažādās kategorijās.

Ja esi Latvijas (Goda ģimene), Lietuvas (Šeimos kortelė) vai Igaunijas (Perekaart) Goda kartes īpašnieks, tad vari saņemt ievērojamu atlaidi – 50% apmērā no pamata cenas ikvienai meistarklasei.

Visas meistarklases ir latviešu valodā un tapušas sadarbībā ar profesionāliem pedagogiem:

  • Kaspars Zemītis,
  • Evilena Protektore,

20240426111223-28857.jpg

  • Mārcis Auziņš,
  • Armands Alksnis,

20240426111309-52992.jpg

  • Inguna Leibus un citiem sava amata meistariem – sākot no mūzikas apguves – līdz pa grāmatvedībai un mājas lapu izveidei!

20240426111408-33947.jpg

Visas meistarklases ir vismaz 2h garas un ir sadalītas vairākos īsākos video, kā arī iekļauj papildus materiālus (notis, prezentācijas u.c.). Pasniegšanas stils iekļauj detalizētu skaidrojumu kas būs saistošs gan iesācējiem, gan profesionāļiem.

Lai saņemtu atlaidi kupona veidā - interneta vietnē: www.rigadimd.lv jāaizpilda anketa:

  1. https://ej.uz/rigadimdgoda,  norādot derīgas apliecības “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) vai LT (Šeimos kortele), vai EST (Perekaart) kartes numuru,
  2. vārds, uzvārds,
  3. e-pasts u.c. informācija.

 Atlaides nesummējas ar citām piemērotajām atlaidēm.

RIGADIMD.LV (SIA “Neon Plus”) ir sociālais uzņēmums, kas ik gadu izstrādā jaunas, iedvesmojošas un vērtīgas digitālās meistarklases, kā arī atbalsta sociālās grupas – cilvēki ar īpašajām vajadzībām (I vai II grupas invaliditāte), daudzbērnu ģimenes, bāreņus un maznodrošinātās mājsaimniecības.

Iegūtā peļņa palīdz veidot arvien jaunu saturu, rada iespēju dalīties ar bezmaksas meistarklasēm un nodrošina bezmaksas apmācības sociālajām grupām, kas nonākušas grūtībās.

RIGADIMD.LV  jaunāko kursu saturam var sekot:

Sīkāka informācija:

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.rigadimd.lv

20240426111710-71205.jpg