SHIPSEA. SILTĀ GAISMA. SOLOKONCERTS

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Apliecības “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte”) vai LT, vai EST ģimenes kartes īpašniekiem, šī gada 11. martā plkst.18:00, Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē, ir iespēja  iegādāties biļetes ar 15% atlaidi uz Jāņa Šipkēvica solokoncertu.

Koncertprogrammā Jānis Šipkēvics apvienojis dziesmas, kas, viņaprāt, atspoguļo mīlestības temperatūras plašo diapazonu - no Raiņa “Meitenes ar ledus acīm” līdz karstai kvēlei. Jaunā lasījumā stīgu kvarteta, klavieru un balsu salikumā izskanēs būtiskākās lappuses no Shipsea daiļrades - “Taviem ceļiem”, “Mežaparks”, kā arī jaunākā albuma “Apgaismo mani” dziesmas - “Tavi viļņi”, “Pie upes”, “Dunka” un “Siltā gaismā”.

Programmā ietvertas arī skaistākās melodijas, ko savulaik radījuši Imants Kalniņš, Keita Buša, Pīters Geibriels.

Koncerta dalībnieki:

 

  • Jānis Šipkēvics
  • Una Daniēla Aizgale
  • “Sinfonetta Rīga” stīgu kvartets

Atlaide apliecības “Goda ģimene” (“3+ ģimenes karte”) īpašniekiem tiek piemērota arī iepērkoties “Biļešu Paradīze” www.bilesuparadize.lv, ievadot derīgas apliecības numuru.

(LT, vai EST ģimenes kartes īpašniekiem pirms tam lūgums pieteikties, zvanot pa tel.nr. +371 64633303).

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.latgalesgors.lv    

20230213152718-78190.jpg