Svētkos kopā ar "Labo Darbu Fabrika"!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Labo Darbu Fabrika ir daudzbērnu ģimenes uzņēmums - Latvijā ražoti apģērbi bērniem

Labo Darbu Fabrika ir ģimenes izlolots mazais sapnis, kas lēnām un mērķtiecīgi aug arvien lielāks. Tas ļauj noticēt sapņiem par darbu, ko mīl. Par darbu, kuru gribas darīt vēl un vēl.

Laura Dzelzskalne par savu uzņēmumu saka:

“Esmu Laura! Kopā ar saviem palīgiem radu skaistus apģērbus un aksesuārus bērniem. Ikdienā es prātoju par jauniem dizainiem, kombinēju audumus, pieskaņoju apdrukas – daru visu, lai būtu skaists gala rezultāts! Esmu tā, ar kuru Tu sazinies vēstulēs. Palīdzu Tev nonākt pie paša skaistākā individuālā pasūtījuma. Katra gatavā prece iziet caur manām rokām – gludinu, pakoju un sūtu. Esmu Labo Darbu Fabrikas loģistikas vadītāja – rūpējos par to, lai viss laikā un vietā.

Mans vislielākais palīgs un balsts ir Artis – Labo Darbu Fabrikas pamatu licējs. Viņš ir Labo Darbu Fabrikas tehniskā māja. Vēl Artis rūpējas par dizainu izstrādi apdrukām. Rūpējas par to, lai katrs apģērbs tiktu apdrukāts ar visaugstāko kvalitāti. Un, kad vajag pašas skaistākās fotogrāfijas, protams, tās sagatavo tieši viņš. Arta pamatdarbs un lielā mīlestība ir foto un video.

Mūsu komandā ir arī trīs vētras – Gustavs, Līva un jaunpienācēja Estere. Viņi ir mūzas un darba dzinuļi. Viņi ir tie, kas iedvesmo un tie, kas no mums mācās. Visi trīs ir mūsu lielākie modeļi apģērbiem – visbiežāk tieši viņus Tu redzi mūsu foto”.


Labo Darbu Fabrika:

  • Uzņēmuma piedāvājumā ir apģērbs bērniem no dzimšanas līdz skolas vecumam.
  • Galvenais apģērbu virziens - latviskā identitāte.
  • Apģērbus rotā latvisko rakstu apdrukas un audumi ar latviskajiem printiem.
  • Apģērbos parādās koši printi un jautrā bērnība.
  • Kvalitatīvs audums, ērti un bērna ikdienas priekiem piemēroti apģērbu modeļi. 

Uzmeklē mūs www.labodarbufabrika.lv !

Ar Latvijas Goda ģimenes apliecību "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”), Lietuvas un Igaunijas ģimenes karti  Labo Darbu Fabrikā - www.labodarbufabrika.lv,  iepērcies ar  atlaidi 15% apmērā  visam pirkumam.

Atlaides nesummējas ar citām sniegtajām atlaidēm.

Lai saņemtu atlaidi:

  • atlaides koda laukā jāievada kods – GODAGIMENE
  • laukā “Papildus informācija” jānorāda derīgas apliecības “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes kartes”) vai LT, vai EST ģimenes kartes numurs.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.labodarbufabrika.lv

20221216152706-91229.jpg