WUF kids - bērnu apģērbu zīmols. Pievienojies programmai, lai atbalstītu visu 3 Baltijas valstu Goda ģimenes

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

WUF kids - neliels, taču strauji augošs ģimenes uzņēmums.

WUF kids ir 2016. gadā dibināts Latvijā ražotu bērnu apģērbu un dizaina zīmols. Mūsu galvenās rūpes ir ražot bērniem ērtu un praktisku apģērbu, apvienojot unikālu dizainu, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm.

WUF Kids ir vairāk kā bērnu apģērbu zīmols.

WUF kids ir ģimene. Kas aizsākās kā meitas un mātes hobijs, pārtapa par augošu ģimenes bērnu apģērbu ražošanas uzņēmumu. Apvienojot izkoptas šūšanas prasmes ar labu gaumes izjūtu WUF kids ir kļuvis par vienu no populārākajiem bērnu apģērbu zīmoliem daudzām ģimenēm.

Apģērba dizaina izstrāde, kā arī ražošana tiek veikta Mārupē. Katra auduma apdruka ir unikāla un izstrādāta sadarbībā ar enerģiskiem un talantīgiem latviešu māksliniekiem. Lielākoties produkti ražoti no GOTS sertificētas organiskās kokvilnas - labākā izvēle ne tikai Jūsu bērnam, bet arī apkārtējai videi. Neliela, taču mērķtiecīga un apņēmīga komanda savā darbā iegulda sirdi un dvēseli, lai radītu pašu labāko Jūsu bērniem.

Mūsu apģērbu paredzēti bērniem, sākot no jaundzimušajiem līdz skolas vecumam. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu - bodijus, legingus, kreklus, aksesuārus u.c. apģērbus, kas Jūsu bērna ikdienā un garderobē ienes krāsas, prieku un komfortu.

WUF kids īsteno ilgtspējīga apģērba koncepciju, radot katru gadu divas apģērbu kolekcijas, kas viena otru papildina ar jaunām apdrukām, krāsām un modeļiem.

2020. gadā WUF kids atvēra sava apģērba koncepta veikalu Kr. Valdemāra ielā 43, Rīga, kur iespējams iegādāties visus WUF kids produktus kā arī dažādu citu pasaulē atpazīstamu bērnu zīmolu produktus.

WUF kids - katrā mazajā drēbītē ieliek daudz mīlestības un cer, ka mazie valkātāji to sajūt.

Ar Latvijas Goda ģimenes apliecību "Goda ģimene" (“3+ Ģimenes karte”), Lietuvas un Igaunijas ģimenes karti  iepērkoties WUF kids veikalā  Rīga Kr. Valdemāra ielā 43 saņem atlaidi:

  • 10% apmērā no pamata cenas cenas iegādājoties WUF kids apģērbu.
  •  Lai saņemtu atlaidi jāuzrāda derīga apliecība “Goda ģimene” (“3+Ģimenes karte”) vai LT, vai EST ģimenes  karte un personu apliecinošs dokuments.
  • Atlaides nesummējas ar citām sniegtajām atlaidēm.

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.wufkids.com

20230110113933-59182.jpg