LIEPA – vieta, kur aug profesionāļi!

Godaģimene.lv Godaģimene.lv

Mācību centrs LIEPA - akreditēta mācību iestāde, kas savu darbību uzsāka 2002. gadā. Šo gadu laikā pierādījusi sevi kā uzticamu sadarbības partneri darbā ar dažādu nozaru lieliem un maziem uzņēmumiem, privātā un valsts sektorā.

Mācību centrs LIEPA - katrs klients mums ir svarīgs!

Mācību centrs LIEPA - pilna servisa pakalpojuma sniedzējs, kas nodrošina pakalpojumus darba aizsardzībā, ugunsdrošībā, personas datu aizsardzībā, kā arī strādājam, lai attīstītu jaunas darbības jomas. Lai padarītu mācīšanos ērtāku, ātrāku un drošāku, tiek piedāvātas apmācības e-vidē un tiešsaistes apmācības privātpersonām un uzņēmumiem!

Mācību centrs LIEPA - darba kvalitāti apliecina klientu ilgstošā sadarbība, savstarpēja uzticēšanās un profesionāla, kompetenta komanda. Uzņēmumam ir Labklājības ministrijas piešķirts kompetentās institūcijas darba aizsardzībā statuss, kā arī ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma, kura atbilst ISO 9001:2015 standarta prasībām.

  • Mācību centrs LIEPA  apliecības “Goda ģimene" ("3+ Ģimenes karte") īpašniekiem piedāvā atlaides.
  • Mācību kursus var apgūt gan klātienē, gan arī attālināto mācību formātā.

Uzrādot apliecību “Goda ģimene” (“3+ Ģimenes karte”) ar atlaidi varēs apgūt šādus pieaugušo neformālās izglītības kursus:

  • 15% apmērā no pilnas cenas mācībām klātienē - Autokrāvēja vadītājs, Elektroiekrāvēja vadītājs un Motorzāģa un krūmgrieža operators,
  • 20% apmērā no pilnas cenas E-apmācībām - Autokrāvēja vadītājs, Elektroiekrāvēja vadītājs un Motorzāģa un krūmgrieža operators,
  • 15% apmērā no pilnas cenas – Bērnu aprūpes pamati 40 st.,
  • 10% apmērā no pilnas cenas mācībām klātienē - Elektroinstalāciju montāža,
  • 10% apmērā no pilnas cenas mācībām profesionālās pilnveides izglītības programmām – Dārzkopības pamati 160st. un Apstādījumu plānošana.

Atlaides nesummējas ar citām atlaidēm.

Informācija:

Uz tikšanos mācību centrā LIEPA!

Programmas dalībnieka tīmekļvietne: www.mcliepa.lvwww.liepamaca.lv 

20220912150142-24807.jpg